18. novembra svētku programma Saldū

18. novembra svētku programma Saldū — Latvija 100

Vieta Saldus

18. novembra svētku programma Saldū — Latvija 100

Datums:18.11.2018

18. novembra svētku programma Saldū — Latvija 100

Laiks:08:11

Saldū Latvijas simtgadi 18. novembrī svinēs ar vērienīgu koncertuzvedumu un himnas “Saldus saule” apstiprināšanu.

Dienas programma Saldū:

Plkst. 8.11 O. Kalpaka laukumā iedzīvotāji tiek aicināti kopīgi pacelt Latvijas valsts karogu un dziedāt himnu. Pēc tam spēka dziesmas dziedās kapela “Strops”;

Plkst. 11.00 notiks īpaša Saldus novada domes sēde, kurā par novada himnu oficiāli tiks apstiprināta saldenieku Ērika Ķiģeļa un Māra Čaklā dziesma “Saldus saule”

Plkst. 13.00 biedrība “Akva vitamīns” sadarbībā ar p/a “Saldus TIKS centrs” rīko pasākumu “Simts minūšu peldējums Latvijai” Saldus ezerā;

Plkst. 15.00  Latvijas 100. gadadienai veltīts svētku koncertu “Mans Saldus novads – mana Latvija” Saldus sporta kompleksā, kurā piedalās solisti Igo, Anmary, Andris Ābelīte, kā arī mūsu amatiermākslas kolektīvi – jauniešu koris “Ameno”, TDA “Kursa”, DK “Bandava” un jauktais koris “Saldava”. Koncerta noslēgumā vienosimies kopīgā “Saldus saule” dziedāšanā ar Fēliksu Ķiģeli.

Laukā pie Saldus sporta kompleksa vienlaicīgi tiks nodrošināta tiešraide no koncerta, kā arī būs iespēja malkot siltu tēju.

Sporta kompleksa foajē būs iespēja apskatīt Druvas kultūras nama Amatnieku centra rakstaino cimdu izstādi.

Plkst. 17.30 aicināsim vērot Latvijas simtgadei veltītu svētku uguņošanu Saldus stadionā.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu