Aijas Princes izstāde “Veltījums Latvijas simtgadei”

Aijas Princes izstāde “Veltījums Latvijas simtgadei” — Latvija 100

Vieta Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas iela 1, Jelgava

Aijas Princes izstāde “Veltījums Latvijas simtgadei” — Latvija 100

Datums:15.09.2017 — 30.11.2017

No 15.septembra līdz 30.novembrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā būs skatāma Aijas Princes gleznu izstāde “Veltījums Latvijas simtgadei”.

Gleznotāja, mākslas pedagoģe un ainavu arhitekte – Aija Prince dzimusi 1956.gadā Tukumā. Interese par glezniecību radusies jau bērnībā, vērojot dabu un iedvesmojoties no dzimtās zemes krāšņuma, skiču burtnīcā veidotas pirmās “gleznas”. Izveidojusi divas privātstudijas – Dobelē un Jaunpilī, kurās glezniecību māca pieaugušajiem un skolēniem, rīko plenērus.

Izstādes “Veltījums Latvijas simtgadei” darbos māksliniece attēlojusi Latvijas ainavas – klusās dabas un ziedus eļļas krāsu tehnikā. Mākslas darbiem raksturīga krāsu emocionālā dinamika un triepienu faktūru mirdzošās gaismēnu rotaļas.

Aijas Princes gleznu izstāde “Veltījums Latvijas simtgadei” apskatāma no 15.septembra līdz 30.novmebrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Vairāk informācijas pa tālruni 63005445 vai mājas lapā www.tornis.jelgava.lv. Ieeja bez maksas.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu