“Apsveikums Latvijai” ar saukli “Mīlam Latviju!”

“Apsveikums Latvijai” ar saukli “Mīlam Latviju!” — Latvija 100

Vieta Rīga, Vecrīga

“Apsveikums Latvijai” ar saukli “Mīlam Latviju!” — Latvija 100

Datums:18.09.2018 — 18.11.2018

Aktivitāšu mērķis ir nosūtīt pēc iespējas vairāk apsveikumus Latvijai, izmantojot Morzes ābeci un speciālo aplikāciju www.apsveikumslatvijai.lv, tādā veidā uzstādot rekordu.

Septembrī visas skolas saņem speciālu projekta plakātu ar aicinājumu iesaistīties, kā arī elektroniski bundzinieku skolas video uzrunu ar aicinājumu izmēģināt atminēt viņu apsveikumu.

Sākot ar novembra otro nedēļu skolās notiek speciālas flashmob akcijas, kurās notiek diasporas skolas vēstījuma atkodēšana, kā arī sava vēstījuma sagatavošana un sūtīšana. Bērni sūta laba vēlējumus tiem bērniem, kas dzīvo svešumā.

Novembrī ar sociālo mediju starpniecību tiek uzrunāti Latvijas iedzīvotāji kopumā, aicinot piedalīties un palīdzēt bērniem uzstādīt rekordu ar visvairāk apsveikumiem Latvijai.

Projektā tiek iesaistītas arī pašvaldības, aicinot pašvaldību vadītājiem kopā ar bērniem ierakstīt speciālus apsveikumus un izvietot savās mājas lapās un sociālajos tīklos.

Kulminācija ir visrtuālas svecīšu sienas izveide Vecrīgā, kurā par katru apsveikumu tiek iedegta svecīte.

Tāpat plānotas labdarības akcijas. Par katru apsveikumu tiek izcepta kūciņa, kas tiek nosūtīta bērnunamu, pansionātu iemītniekiem u.c., lai tos iepriecinātu.

Inese Ozoliņa
Projekta “Apsveikums Latvijai” projekta vadītāja
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Mob. 26174731

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu