Avotu ielas cilvēki

Avotu ielas cilvēki — Latvija 100

Vieta Rīga

Avotu ielas cilvēki — Latvija 100

Datums:04.04.2018 — 04.04.2020

Ideja aizņemta no pasaulē lielu popularitāti guvušā sociālo tīklu projekta "Humans of New York" jeb Ņujorkas cilvēki. Jau vairāk nekā pusgadu dzīvojot tik atšķirīgi vērtētajā Avotu ielā, radās vēlme iepazīt un arī citus iepazīstināt ar šejienes cilvēkiem, vietām, notikumiem un īpašo atmosfēru.

Īpaši svarīgi tas šķiet brīdī, kad Avotu apkaime piedzīvo savu uzplaukumu – šeit arvien biežāk tiek organizēti kultūras pasākumi, atveras kafejnīcas un jauni veikaliņi, iela kļūst arvien dzīvespriecīgāka. Gribētos lauzt stereotipu par šo apkaimi kā bīstamu, neomulīgu un dzīvošanai nepiemērotu, uzsvērt tās izcelt tās jaukās iezīmes un īpašo šarmu. Un to vislabāk var izdarīt tieši šejienes iedzīvotāji.

Un iepazīt Avotu ielas cilvēkus būs pavisam vienkārši – to var izdarīt, piesekojot Avotu ielas cilvēku sociālo tīklu profiliem. Tas regulāri starp draugu selfijiem un ceļojumu bildēm, slavenību jaunajiem mājdzīvniekiem un vakariņu šķīvjiem ļaus pamanīt arī kādu no mums – Avotu ielas cilvēkiem.

instagram.com/avotuielascilveki

facebook.com/Avotu-ielas-cilvēki

Rada un dara: Avotu ielas cilvēki

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu