Baltā galdauta svētki Krāslavas novada PII "Pīlādzītis"

Baltā galdauta svētki Krāslavas novada PII "Pīlādzītis" — Latvija 100

Vieta Krāslavas novads

Baltā galdauta svētki Krāslavas novada PII "Pīlādzītis" — Latvija 100

Datums:02.05.2017

2.maijā Krāslavas "Pīlādzītī" notiks Baltā galdauta svētki, veltīti Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Mazie un lielie pīlādzēni sapulcēsies kopā, lai atklātu jaunu vides objektu, kurš tapa īpaši šiem svētkiem - "Pīlādzīša" brīnumkoks Latvijas simtgadei". Vides objekta dizaina idejas autore ir iestādes skolotāja Aija Trunoviča-Stivriņa, bet šo ideju īstenoja metālā SIA “GSK” metinātājs Dmitrijs Čunčulis. Skanēs dziesma par Krāslavu bērnu ispildījumā, tautasdziesmas; estrādes vadītāja Svetlana Rukmane pārgriezīs atlasa lentīti un pasniegs pateicības rakstus SIA “GSK” valdes loceklim Aleksandram Savickim par atbalstu un veiksmīgu sadarbību ar Krāslavas novada PII “Pīlādzītis” un SIA “GSK” metinātājam Dmitrijam Čunčulam par augstu meistarību, radošu pieeju Krāslavas novada PII “Pīlādzītis” iniciatīvas īstenošanā.

Pasākuma turpinājumā visi bērnu mielosies pie pašu rokām uzklātajiem svētku galdiem - cienasti tiks pagatavoti no Latvišu virtuves tradicionālajiem ēdieniem un Krāslavas produktiem.

 

Sadarbības partneri:

SIA "GSK"

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu