Baltu vienības dienas Vācijā, Frankfurtē

Baltu vienības dienas Vācijā, Frankfurtē — Latvija 100

Vieta Internationales Theater (Hanauer Landstr. 5 - 7, 60314 Frankfurt am Main) Vācija, Frankfurtē pie Mainas

Baltu vienības dienas Vācijā, Frankfurtē — Latvija 100

Datums:20.09.2019 — 22.09.2019

Šoruden, 20. - 22. septembrī, Vācijā, Frankfurtē pie Mainas, pirmo reizi ārpus Latvijas tiks atzīmēta Baltu vienības diena, kas Latvijā kā oficiāla atceres diena tiek atzīmēta par godu 1236. gada 22. septembrī notikušajai Saules kaujai, kad žemaiši un zemgaļi iznīcināja krustnešu karaspēku.

Vēsturiskās identitātes meklējumi šobrīd ir aktuāli visā rietumu pasaulē, respektīvi, vēsture ir modē. Atgriežoties pie dzīves jēgas meklējumiem, mēs aizvien biežāk uzdodam sev jautājumu – kas mēs īsti esam, no kurienes nākam un kurp virzāmies? Baltu vienības dienas Frankfurtē piedāvās lielisku iespēju apzināties savas izcelsmes saknes, mudinot ieskatīties dziļākā Latvijas vēsturē un izpētīt savu baltu cilšu piederību, to kultūru atšķirības un raksturojumu.

Baltu vienības dienu mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar notikumiem no baltu tautu pirmsākumiem līdz vācu ekspansijai 13. gs. Latvijas teritorijā, tādejādi izprotot un apzinoties savas nacionālās identitātes saknes, kā arī veicinot saikni ar Latvijas vēsturisko kultūras mantojumu.

PROGRAMMA

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu