Deju koncerts "Vij dejā spēka jostu Latvijai!"

Deju koncerts "Vij dejā spēka jostu Latvijai!" — Latvija 100

Vieta Aizkraukles pilsētas kultūras namā

Deju koncerts "Vij dejā spēka jostu Latvijai!" — Latvija 100

Datums:24.11.2018

Latvijas valsts 100. jubilejas gada dzimšanas dienas mēnesī novembrī VPDK RADI vēlās dāvināt savai dzimtenei deju koncertu "Vij dejā spēka jostu Latvijai!".

Tas būs skaists notikums kolektīva dalībniekiem un viņu tuviniekiem, jo radam iespēju sev un arī koncerta skatītājiem latviskā vienotībā izbaudīt tautas deju, kas mums gājusi līdzi visus šos gadus un vēl ilgāk.

Latviešu vienotība mūs iedvesmo un liek vēl vairāk iemīlēt tautas deju un dalīt šo prieku ar sabiedrību, jo caur to mēs izjūtam mūsu mazās tautas spēku un kopības sajūtu.

Koncerts norisināsies uz Aizkraukles pilsētas kultūras nama skatuves, kur vienotam deju solim VPDK RADI pulcēs savus draugus – bērnu, jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvus no sava un citiem Latvijas novadiem. Kopā vēlreiz izdejosim dejas no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme”, kā arī papildināsim koncerta programmu ar deju jauniestudējumiem savā repertuārā.

Rada un dara: VPDK RADI

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu