Dod kadru Latvijai

Dod kadru Latvijai — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Dod kadru Latvijai — Latvija 100

Datums:01.02.2018 — 31.12.2018

No 2018. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim visi Latvijas iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt 15 sek. - 1 min video, kurā atspoguļots kāds sev, savai ģimenei vai Latvijai nozīmīgs notikums, kas varētu tikt iekļauts dokumentālajā filmā „Katra diena simtgadē” un emocionāli bagātinātu filmas vēstījumu par dzīvi Latvijā 2018. gadā.

"Katra diena simtgadē" ir studijas "SB" režisores un producentes Dzintras Gekas un operatora Viktora Gribermaņa kopīgā ideja.

Filmas galvenā koncepcija ietverta jau nosaukumā, proti, no 2018. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim filmas veidotāji dokumentēs katru aizvadīto dienu Latvijā, fiksējot norises dabā, sabiedrībā, pilsētā un laukos, aptverot visu Latvijas teritoriju un veidojot paliekošu liecību par šo laiku.

Pie projekta īstenošanas strādās divas filmēšanas komandas, tiks iesaistīti jaunie režisori, kā arī Latvijas reģionālās televīzijas, kuras koordinēs Re:TV.

Iedzīvotāji, kuri vēlas piedalīties filmas tapšanā un atstāt piemiņu arī nākamajām paaudzēm, no 2018. gada 1. janvāra ir aicināti iesūtīt savu stāstu, izmantojot mājas lapu www.dodkadrulatvijai.lv.

Sākot ar 2017. gada 28. decembri www.dodkadrulatvijai.lv būs atrodama plašāka informācija par šo akciju, kā arī par topošo filmu "Katra diena simtgadē" un tās veidotājiem.

Akcija "Dod kadru Latvijai" turpināsies līdz gada beigām (2018. gada 31. decembrim). Filmas pirmizrāde paredzēta 2019. gada martā. Iedzīvotāju iesūtītie materiāli, kas netiks iekļauti filmā, pēc filmas pabeigšanas būs publiski pieejami visiem interesentiem.

Studija "SB" jau iepriekš saka lielu paldies par atsaucību.

Informāciju sagatavoja:
Evita Bērziņa
izpildproducente
+371 26862425
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Rada un dara: Studija SB

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu