Dzejas dienas “Klasika ienāk klasiski” Jēkabpilī

Dzejas dienas “Klasika ienāk klasiski” Jēkabpilī — Latvija 100

Vieta Jēkabpils

Dzejas dienas “Klasika ienāk klasiski” Jēkabpilī — Latvija 100

Datums:12.09.2017 — 16.09.2017

Jau vairāk kā piecdesmit gadus rudens Latvijā ir Dzejas mēnesis. Dzejas dienu “Klasika ienāk klasiski” ietvaros, no 12. līdz 16. septembrim, ikviens aicināts izbraukt jēkabpiliešiem sen zināmajā un iemīļotajā “Dzejas busiņā”, apmeklēt dzejas lasījumus un performances, piedalīties akcijā “Sirds uz trotuāra”, tikties ar pazīstamiem un ar dzeju saistīties latviešiem, kā arī piedalīties citās Dzejas dienu aktivitātēs.

Šogad Dzejas dienās Jēkabpilī runāsim par un ar latviešu dzejas klasiku. “Aci pret aci” un pastarpināti satiksim dzīvus klasiķus, iepazīsim tos, kas vairs nav šajā saulē. Meklēsim to, kas tad ir tas brīnišķīgais, kas veidojis mūsu kultūru, domāšanu, pat vārdu krājumu un identitāti.

Spēka zīme, kas izvēlēta šim notikumam, ir Zalkša zīme, kura simbolizē gudrību un zinātniecību. Arī dzeja, lai arī sava laikmeta zīme, nes sevī pārlaicīgo, kas vieno dažādas paaudzes. Vienosimies Dzejās dienās ar spēku, ko mums dod zīme – Zalktis.

Dzejas dienas, 2016

Foto: Jēkabpils Kultūras pārvalde

Projektu atbalsta Latvijas Valsts mežu atbalstītā Zemgales kultūras programma 2017.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu