Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Elīna Garanča un Vīnes filharmoniķi.

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Elīna Garanča un Vīnes filharmoniķi. — Latvija 100

Vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Elīna Garanča un Vīnes filharmoniķi. — Latvija 100

Datums:20.06.2018

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Elīna Garanča un Vīnes filharmoniķi. — Latvija 100

Laiks:20:00

Viena no mūzikas pasaules spilgtākajām zvaigznēm — latviešu mecosoprāns Elīna Garanča — koncertā kopā ar pasaulslaveno orķestri „Vīnes filharmoniķi” un venecuēliešu diriģentu Rafaelu Pajari (Rafael Payare).

Programmā: Ludviga van Bēthovena Uvertīra „Leonora” Nr. 3 Do mažorā, op. 72b, Gustava Mālera „Piecas Rikerta dziesmas” un „Pirmatnējā gaisma”, Bēla Bartoka „Koncerts orķestrim”.

BIĻETES

 

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā"

Pateicoties gadsimtus senām tradīcijām, kvalitatīviem profesionālās mūzikas izveides pamatiem un talantīgiem mūzikas skolotājiem, Latvija ir valsts, kuras mūziķus ciena un apbrīno visā pasaulē. Ar mūsu izcilajiem mūziķiem vēlas sadarboties prestižākie ārvalstu festivāli, opernami, koncertorganizācijas un ierakstu kompānijas.

Latvijas valsts simtgades programmas viens no iespaidīgākajiem klasiskās mūzikas piedāvājumiem – koncertcikls „Dzimuši Latvijā” – aicina klātienē baudīt Latvijā dzimušu pasaulslavenu klasiskās mūzikas zvaigžņu priekšnesumus. Vairākos koncertos uzstāsies arī topošie mūziķi – bērni un jaunieši, un augstākās raudzes profesionāļu līdzmuzicēšanas piemērs būs nozīmīgs impulss mūsu profesionālo mūziķu nākamo paaudžu izaugsmei.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu