Filma "Zigfrīds Anna Meierovics"

Filma "Zigfrīds Anna Meierovics" — Latvija 100

Vieta Rīga

Filma "Zigfrīds Anna Meierovics" — Latvija 100

Datums:04.05.2018 — 31.12.2018

Viņa dzīve bija īsa un spraiga, bet pāragrās nāves apstākļi kļuva par pamatu dažādām sazvērestību teorijām. Filma par Latvijas valsts pirmo ārlietu ministru Zigfrīdu Anna Meierovicu reizē ir arī stāsts par sarežģīto laiku, kurā tika iecerēts un izveidots Latvijas valstiskums - par indivīda izvēlēm un darbībām, kuras varēja ietekmēt visas nācijas likteni. Filma "Zigfrīds Anna Meierovics" ir īpašs darbs režisora un scenārista Tālivalža Margēviča filmogrāfijā, jo ieceri veidot personīgu stāstījumu par Zigfrīdu Anna Meierovicu režisors lolojis vairāk nekā 20 gadus.

Filma "Zigfrīds Anna Meierovics" savu pirmizrādi piedzīvos 2018. gada 4. maijā plkst. 15:00 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē. Filma tapusi Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros. Filmas atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonda programma "Latvijai-100", "Talavija". Projekts īstenots ar kolektīvās finansēšanas vietnes projektubanka.lv palīdzību.

Rada un dara: Deep Sea Studios

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu