Izstāde "Armija. Mākslas foto"

Izstāde "Armija. Mākslas foto" — Latvija 100

Vieta Kuldīgas novada muzejā ( Pils iela 5, Kuldīga)

Izstāde "Armija. Mākslas foto" — Latvija 100

Datums:29.09.2018 — 02.12.2018

No 29. septembra līdz 2. decembrim Kuldīgas novada muzejā apskatāma Aizsardzības ministrijas fotogrāfu – virsseržanta Gata Indrēvica un seržanta Ērika Kukuta – izstāde “Armija. Mākslas foto".

Kuldīgas novada muzejs izstādi veidojis sadarbībā ar Aizsardzības ministriju par godu Latvijas valsts simtgadei, akcentējot Nacionālo bruņoto spēku nozīmi valsts pastāvēšanā un drošības nodrošināšanā.

Izstādē “Armija. Mākslas foto” apskatāmas virsseržanta G. Indrēvica un seržanta Ē. Kukuta fotogrāfijas, kas uzņemtas Latvijā, Lielbritānijā, ASV, Afganistānā, Irākā un citās pasaules valstīs laika posmā no 2010. līdz 2018. gadam.

Kuldīgas novada muzeja ekspozīcijā uz izstādes laiku tiks izvietots arī Zemessardzes 45. kājnieku bataljona ekipējums, kas tiks izmantots muzejpedagoģijas nodarbībās par karavīra profesiju.

Izstādes fotogrāfiju autori virsseržants G. Indrēvics un seržants Ē. Kukutis paralēli dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos attīstījuši fotografēšanas iemaņas. Virsseržants G. Indrēvics mācījies pie vecmeistara Māra Kundziņa un kursos ASV. 2013. gadā ieguvis 1. vietu Eiropas Militārās preses asociācijas fotokonkursā, savukārt 2016. gadā Latvijas Fotogrāfijas muzejā bija apskatāma virsseržanta G. Indrēvica lielākā personālizstāde “Misija”. Arī seržanta Ē. Kukuta darbi eksponēti vairākās personālizstādēs.

Ieeja izstādē – bez maksas.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu