Izzināšanas istaba “Latvija” Nītaurē

Izzināšanas istaba “Latvija” Nītaurē — Latvija 100

Vieta Nītaures kultūras nams, Amatas novads

Izzināšanas istaba “Latvija” Nītaurē — Latvija 100

Datums:27.07.2019 — 01.12.2019

Šī gada 27. jūlijā pie Nītaures kultūras nama atklāta jauna lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespēja laukos, kurā nītaurieši un citi interesenti var izzināt Latviju, stiprināt savas un komandas zināšanas un veicināt dažādu prasmju attīstību. Tā ir izlaušanās spēle “Latvija”. 

Spēles pamatā ir Latvijas vēstures izzināšana un godināšana, aizrautība izzinot Latvijas valsts izveidošanās laiku, iepazīstot kultūru, notikumus, personības, izzinot vēsturi un kopā apskatot savas spējas sniegt ieguldījumu Latvijas nākotnes attīstībai.

Spēle izveidota biedrības “Nītaureņi” telpās Nītaures kultūras namā. Spēlē var piedalīties no diviem līdz četriem dalībniekiem. Spēles norise balstās noteiktā uzdevumu apjomā, kuri komandai jāveic spēles telpā. Adrenalīnu spēlei dod laika limits, jo uzdevumi jāizpilda noteiktā laikā – 60 minūtēs, lai izkļūtu no spēles telpas. Ja tas neizdodas, spēle beigsies, un pēc noteikta laika, kad spēles uzdevumi pamainīsies, varēs ļauties spēles priekam atkārtoti. Sākumā komanda tiks iepazīstināta ar spēles noteikumiem.

Tieši Latvijas valsts simtgades mājaslapā www.lv100.lv atrodamā informācija par dažādām norisēm visā Latvijā, par izdotām grāmatām, radītām spēlēm, organizētām izstādēm, koncertiem “Nītaureņus” iedvesmoja realizēt vēl vienu projektu – “Izzināšanas istaba “Latvija” Nītaurē”, kuru realizējam Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijai – 100” ietvaros.

Rada un dara: Biedrība NĪTAUREŅI

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu