Jāņa Šipkēvica dziesmu izrāde "Zenīts"

Jāņa Šipkēvica dziesmu izrāde "Zenīts" — Latvija 100

Vieta Lielā Ģilde | Amatu iela 6, Rīga

Jāņa Šipkēvica dziesmu izrāde "Zenīts" — Latvija 100

Datums:26.11.2017

Speciāli Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim Jānis Šipkēvics komponējis dziesmu ciklu “Zenīts” diviem zēniem un astoņiem instrumentiem. Cikls iecerēts kā paša Jāņa un viņa kādreizējā klasesbiedra, cikla tekstu autora Marta Pujāta intuitīvi emocionāls vēstījums par pieredzēto skolas gados Rīgas Doma kora skolā.

Rīgā, koncertzālē "Lielā Ģilde" dziesmu cikls būs skatāms 26. novembrī plkst. 13.00 un 15.00.

Jānis Šipkēvics saka: “Tas būs kā savdabīgs psiholoģisks seanss, kurā ar dažādu žanru kompozīcijām tiek atjaunotas saites ar skolas laika maģisko pasauli. Muzikāli cikls būs tāds, kuru savam iztēles orķestrim it kā būtu uzrakstījis bērns. Ar vēlmi izprast apkārt notiekošo un piešķirt tam kādu rotaļīgu, eksistenciālu, smieklīgu, aizkustinošu, pārpasaulīgu un puiciski ikdienišķu jēgu.”

Programma sagatavota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu mērķprogrammas „„Latvijas skolas soma” satura radīšana” ietvaros.

Radošā komanda:
Jānis ŠIPKĒVICS, mūzika
Marts PUJĀTS, teksti
Viesturs MEIKŠĀNS, režija
Rūta BRIEDE, scenogrāfe

Solisti:  
Rīgas Doma kora skolas audzēkņi: Eremijs Sējāns un Eduards Jansons, Holgers Štāls un Kristaps Apkalns, “LNSO zenītansamblis” Gunta KUZMAS vadībā.

BIĻETES

Biļešu cena - 11 EUR. 
Bērniem līdz 16 g.v. - 35% atlaide.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu