Jauniešu dienas forums 2018

Jauniešu dienas forums 2018 — Latvija 100

Vieta Dzintaru mežaparkā, Jūrmala

Jauniešu dienas forums 2018 — Latvija 100

Datums:08.09.2018

8. septembrī Dzintaru mežaparkā notiks “Jauniešu dienas forums 2018” par tēmu “Brīvības lidojums iespēju visumā”, kurā jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem aicināti piedalīties diskusijās, praktiskās un izglītojošās darbnīcās, interaktīvā orientēšanās spēlē, kā arī foruma noslēgumā tikties ar repa māksliniekiem un apmeklēt grupas “Sudden Lights” koncertu.

Pasākuma programma:

12.30 komandu (4 cilvēku sastāvā) reģistrēšanās dalībai interaktīvās orientēšanās sacensībās “Brīvības prospekta stāsti”

13.00 foruma atklāšana

13.20 komandu starts orientēšanās sacensībām “Brīvības prospekta stāsti”

15.20 diskusijas ar “jūtuberiem”; praktiski eksperimenti fizikas zonā; “Repair Cafe”, uz kuru aicinām ņemt līdz jebko, ko ir vēlēšanās atjaunot/ salabot savām rokām; galda spēļu metodes “chill” zonā, ieskats robotikas pamatos, programmēšanā un cīņas demo versijā; ielu akrobātu meistarklase kopā ar “Street Warriors”, veselīgu un gardu smūtiju un kokteiļu pagatavošanas meistarklase.

18.00 muzikāla vakara sadaļa: “Katrs ar savu gabalu”, kurā 247 x OG Fam” ( Zirnis, Freks, Krivuška, EXA, DeMason) mākslinieki demonstrēs jaunākos repa gabalus un aicinās jauniešus pievienoties uz skatuves.

19.00 orientēšanās sacensību apbalvošana

19.20 grupas “Sudden Lights uzstāšanās

20.00 – 22.00 ballīte ar DJ LevelUp.

 

Pasākuma laikā trīs Dzintaru tilta balsti iegūs jaunu izskatu ar Grafiti mākslinieka Renāra Caunes zīmējumiem, akcentējot dzintaru, kā šīs Jūrmalas apkaimes nosaukumu un Baltijas dārgakmeni. Grafiti punktā tiks iesaistīti visi interaktīvās orientēšanās “Brīvības prospekta stāsti” dalībnieki.

Forumā aicināti piedalīties jaunieši no Jūrmalas, tās sadraudzības pilsētām, organizācijām un apvienībām ar mērķi veicināt jaunatnes darba popularizēšanu Jūrmalas pilsētā, kā arī attīstīt Jūrmalas un citu Latvijas jauniešu organizāciju sadarbību.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē Jūrmalas pilsēta, īsteno Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs, sadarbībā Bērnu un jauniešu interešu centru un Jūrmalas jauniešu domi.

Pasākums ir tapis ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar Latvijas Lielo pilsētu asociāciju.

Pasākumu atbalsta “Piparmētra” un aktīvās atpūtas uzņēmums “Sigulda Adventures”.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu