Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgade

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgade — Latvija 100

Vieta Rīga

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgade — Latvija 100

Datums:16.08.2019 — 20.05.2020

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, pasākuma norises laikā vai formātā iespējamas izmaiņas, tāpēc pirms pasākuma norises aicinām pārliecināties par aktuālo informāciju pie pasākuma rīkotāja.

 

 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, sākotnēji - Latvijas Konservatorija, ir dibināta 1919. gada nogalē. Tās pirmais rektors bija komponists Jāzeps Vītols. 2019. gada augustā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija uzsāk savu simtgades sezonu. 100. jubilejas svinības 2020. gadā sāksies ar grāmatas "Stories in Sounds: 100 years of the Jāzeps Vītols Latvian Academy of Music" iznākšanu.  

// JVLMA simtgades programma

// Aktuālie notikumi

08.01. |  Grāmatas "Stories in Sounds: 100 years of the Jāzeps Vītols Latvian Academy of Music" atvēršana

Plkst. 15.00 | Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Deju/Sporta zāle (K. Barona iela 1, Rīga)

Tā kā Mūzikas akadēmija ir unikāla ar individuālu pieeju katram studentam, grāmatas "Stories in Sounds: 100 years of the Jāzeps Vītols Latvian Academy of Music" centrā ir personības, kuras tiek tvertas caur Artūra Kondrāta fotogrāfijām - detaļām, kas atklāj gan personības, gan akadēmijas raksturu kopumā.

11.01. | Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 100. jubilejas koncerts 

Plkst. 17.00 | Lielā Ģilde (Amatu iela 6, Rīga)

Koncertā piedalās īpašais JVLMA jubilejas simfoniskais orķestris, JVLMA jauktais koris un Rīgas Doma kora skolas jauktais koris. Pie diriģenta pults - mākslinieciskais vadītājs Andris Poga, diriģenti Andris Vecumnieks, Māris Sirmais, Kaspars Ādamsons un Jānis Ozols.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu