Ķeguma novada foto albums

Ķeguma novada foto albums — Latvija 100

Vieta Ķeguma novads

Ķeguma novada foto albums — Latvija 100

Datums:12.01.2017 — 08.12.2018

Tuvojoties Latvijas simtgadei īpaši apzināmies sava novada, cilvēku un pagātnes vērtības. Laika ritējums ir neapturams, šī diena jau rīt tiek rakstīta vēstures lappusēs, tāpēc pats būtiskākais ir notver mirkli, padarīt to mūžīgu. 

2018. gadā dāvāsim sev un Latvijai paliekošas vērtības, tādas, ko novērtēt varēs citas paaudzes, smeļoties iedvesmu un apzinoties mūsu laika vērtības. Viena no šīm dāvanām būs foto albums. Albums, kurā notverts neaptveramības fiksējums – Ķeguma novada cilvēki; Daba, Vide un Laiks; Daugavas spēks un Svētki Tēvzemei.

Albuma veidošanā aicinām piedalīties ikvienu fotogrāfu (gan profesionāli, gan amatieri) nepilna gada laikā, no 2017. gada decembra līdz 2018. gada 31. augustam, iemūžināt Ķeguma novadu mirkļos un sajūtās.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT

18. novembrī, kad apritēs Latvijas Republikas simtais gads, mēs ierakstīsim Ķeguma novada vārdu Latvijas vēsturē, lepni cildinot mūsu ļaudis, viņu ieguldījumu novada veidošanā, atainojot Birzgales, Tomes, Rembates un Ķeguma dabas skaistumu fotogrāfijās.

Rada un dara: Ķeguma novads

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu