Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Mariss Jansons un Bavārijas radio simfoniskais orķestris

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Mariss Jansons un Bavārijas radio simfoniskais orķestris — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā opera, Rīga

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Mariss Jansons un Bavārijas radio simfoniskais orķestris — Latvija 100

Datums:13.05.2018

Pasaules slavu guvušais latviešu diriģents Mariss Jansons un Bavārijas Radio simfoniskais orķestris (Das Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks), vācu vijolnieks Franks Peters Cimmermans (Frank Peter Zimmerman) sniedz koncertu Latvijā. 

Programmā: Sergeja Prokofjeva 1. vijoļkoncerts, Džoakīno Rosīni uvertīra operai „Vilhelms Tells”, Riharda Štrausa simfoniskā poēma „Dons Žuans” un Morisa Ravēla „Valsis”.

Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs.

 

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā"

Pateicoties gadsimtus senām tradīcijām, kvalitatīviem profesionālās mūzikas izveides pamatiem un talantīgiem mūzikas skolotājiem, Latvija ir valsts, kuras mūziķus ciena un apbrīno visā pasaulē. Ar mūsu izcilajiem mūziķiem vēlas sadarboties prestižākie ārvalstu festivāli, opernami, koncertorganizācijas un ierakstu kompānijas.

Latvijas valsts simtgades programmas viens no iespaidīgākajiem klasiskās mūzikas piedāvājumiem – koncertcikls „Dzimuši Latvijā” – aicina klātienē baudīt Latvijā dzimušu pasaulslavenu klasiskās mūzikas zvaigžņu priekšnesumus. Vairākos koncertos uzstāsies arī topošie mūziķi – bērni un jaunieši, un augstākās raudzes profesionāļu līdzmuzicēšanas piemērs būs nozīmīgs impulss mūsu profesionālo mūziķu nākamo paaudžu izaugsmei.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu