Koncerts "Dzimuši Latvijā"

Koncerts "Dzimuši Latvijā" — Latvija 100

Vieta Dzintaru koncertzāle (Turaidas iela 1, Jūrmala)

Koncerts "Dzimuši Latvijā" — Latvija 100

Datums:24.07.2018

Lai dotu iespēju labākajiem Latvijas jaunajiem mūziķiem pilnveidot savas mākslinieciskās prasmes, projekta „Dzimuši Latvijā” ietvaros izveidots unikāls Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, kas muzicēs kopā ar izciliem, Latvijā dzimušiem mūziķiem, kuru slava izplatījusies visā pasaulē – Kristīni Opolais, Kseniju Sidorovu un Vinetu Sareiku. Koncerta programmu Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris gatavos Latvijā atpazīstamu profesionālu mūziķu un diriģenta, Berlīnes Komiskās operas muzikālā vadītāja Aināra Rubiķa vadībā meistarklasēs, regulāros mēģinājumos un vasaras nometnē.

Koncertu iemūžinās Latvijas Televīzija, turklāt šis ir vienīgais starptautiska mēroga projekts Latvijas valsts simtgades programmā, kas tiks translēts ārvalstīs.

Koncerta dalībnieki: Kristīne Opolais (soprāns), Kalvis Kalniņš (baritons), Vineta Sareika (vijole), Miks Akots (ģitāra), Ksenija Sidorova (akordeons), Daniils Bulajevs (vijole) un Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, diriģenta Aināra Rubiķa vadībā.

BIĻETES

 

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā"

Pateicoties gadsimtus senām tradīcijām, kvalitatīviem profesionālās mūzikas izveides pamatiem un talantīgiem mūzikas skolotājiem, Latvija ir valsts, kuras mūziķus ciena un apbrīno visā pasaulē. Ar mūsu izcilajiem mūziķiem vēlas sadarboties prestižākie ārvalstu festivāli, opernami, koncertorganizācijas un ierakstu kompānijas.

Latvijas valsts simtgades programmas viens no iespaidīgākajiem klasiskās mūzikas piedāvājumiem – koncertcikls „Dzimuši Latvijā” – aicina klātienē baudīt Latvijā dzimušu pasaulslavenu klasiskās mūzikas zvaigžņu priekšnesumus. Vairākos koncertos uzstāsies arī topošie mūziķi – bērni un jaunieši, un augstākās raudzes profesionāļu līdzmuzicēšanas piemērs būs nozīmīgs impulss mūsu profesionālo mūziķu nākamo paaudžu izaugsmei.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu