"Kurzemes gredzens" Liepājā (pirmizrāde)

"Kurzemes gredzens" Liepājā (pirmizrāde) — Latvija 100

Vieta Koncertzāle "Lielais dzintars", Radio iela 8, Liepāja

"Kurzemes gredzens" Liepājā (pirmizrāde) — Latvija 100

Datums:16.11.2017

"Kurzemes gredzens" Liepājā (pirmizrāde) — Latvija 100

Laiks:19:00

Koncertuzvedumu ciklā "Latvijas gredzens" tiks izstāstīti un parādīti četru Latvijas novadu - Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales - vērtības un unikalitāte, atspoguļojot savu zemi un to, kā cilvēki no senatnes kopuši savas garamantas un atgriežas pie saknēm. Stāsti tiks izstāstīti un parādīti divu gadu laikā līdz Latvijas valsts simtgadei.

BIĻETES

Dalībnieki: Latvijas Radio koris, Valsts Akadēmiskais koris Latvija, Liepājas Simfoniskais orķestris, etnomūziķi, folkloras kopas, solisti.

Muzikālais vadītājs - Māris Sirmais, režisors, mākslinieks - Reinis Suhanovs.

Režisors Reinis Suhanovs: ""Pūt, vējiņi, dzen laiviņu, aizdzen mani Kurzemē" vietā, kur tiek godinātas lībiskās tradīcijas, iesakņojusies unikāla suitu kultūrtelpa un diendienā enerģētiskais spēks caurstrāvojas no jūras krastiem un pēdām smiltīs. Kurzemes jūrmalas krastos uzspīd pēdējie Latvijas vakara saules stari un vilnis krastā izskalo dzintara gabalu - mūsu laime šajā dzintarā ieraudzīt visumu un ielikt to kabatā.

Imants Ziedonis: "(..) es iedomāju ceļu, es eju kājām pa Kurzemi, pa redzētiem un  pārdzīvotiem laukiem, kamēr sāk pretī nākt ainavas pavisam neredzētas, un es nojaušu, ka eju jau ārā no nomoda un ikdienības. Dokumentālā Kurzeme. Sapņu Kurzeme. Dievzemīte.""

latvijasgredzens.lv/jaunumi/kurzemes-gredzens/

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu