Konference: "Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām"

Konference: "Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām" — Latvija 100

Vieta Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīga

Konference: "Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām" — Latvija 100

Datums:01.02.2018

2018. gada 1. februārī notiks vienpadsmitā ikgadējā Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas konference: "Atvērtās tehnoloģijas - no datiem līdz zināšanām".

Konferences tēma aptvers skatījumu uz informācijas tehnoloģiju attīstības tendencēm no atvērto tehnoloģiju aspekta.

Konferences laikā plānotas prezentācijas, kas atspoguļo no tehnoloģiju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību puses pieredzi, kā atvērtās tehnoloģijas veicina tautsaimniecības izaugsmi, ietekmē drošību, attiecas uz datu apstrādi un mākoņpakalpojumiem, tiek izmantotas lietu internetā un viedos risinājumos.

Konferences pamatmotīvs - kā ar atvērto tehnoloģiju starpniecību no datiem iegūstam zināšanas, akcentējot to, ko Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozare ir devusi Latvijai un kā dos turpmāk savu ieguldījumu nākotnes Latvijas izaugsmē.

Vēlamies pievienoties Latvijas simtgades motīvam ES ESMU LATVIJA un parādīt, kā mēs, kā IKT nozare, varam līdzdarboties un dāvināt Latvijai savas nozares zināšanas, radošumu un paveiktos darbus. Vēlamies godināt Latviju tās simtgadē un bagātināt svinību daudzveidību, aktīvi līdzdarbojoties - „Es radu Latviju. Es daru Latviju” - ES ESMU LATVIJA.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu