Konference "Latvijas teritorija agrīni modernā laikmeta politiskajā dimensijā 16.–18. gadsimtā"

Konference "Latvijas teritorija agrīni modernā laikmeta politiskajā dimensijā 16.–18. gadsimtā" — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas 3, Rīga

Konference "Latvijas teritorija agrīni modernā laikmeta politiskajā dimensijā 16.–18. gadsimtā" — Latvija 100

Datums:20.09.2018 — 22.09.2018

No 20. līdz 22. septembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks Latvijas valsts simtgadei veltītā konferenču cikla "Valsts pirms valsts" trešā starptautiskā konference "Latvijas teritorija agrīni modernā laikmeta politiskajā dimensijā 16.–18. gadsimtā". Tajā bez īpašas pieteikšanās aicināts piedalīties ikviens interesents.

Agrīni modernā valsts bija ne tikai agro jauno laiku politiskās, saimnieciskās un sociālās realitātes, bet arī modernās domāšanas izpausme ar virzību uz sabiedrības iekšēju konsolidāciju un valsts lomas pieaugumu visās dzīves jomās.

Konferencē tiks aplūkotas latviešu apdzīvoto teritoriju politiski administratīvās robežas un pārvalde. To iekšējā politiskā, administratīvā un saimnieciskā integrācija, integrācijas vienības un to izmaiņas aplūkojamajā periodā, garīgo telpu attīstošie un vienojošie faktori.

KONFERENCES PROGRAMMA (PDF)

Darba valodas: latviešu, vācu un angļu. Tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

Konferenci rīko LNB un Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāte.

Konference "Latvijas teritorija agrīni modernā laikmeta politiskajā dimensijā 16.–18. gadsimtā" norit Latvijas valsts simtgades pasākumu programmas ietvaros.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu