Labo darbu nedēļa 2018

Labo darbu nedēļa 2018 — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Labo darbu nedēļa 2018 — Latvija 100

Datums:15.10.2018 — 21.10.2018

Kas ir labo darbu nedēļa?

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam vai vienkārša aprunāšanās, pat smaids un labs vārds kādam var nozīmēt tik daudz.

Daudzdzīvokļu mājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem, apkārtējiem - tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kurus ikdienā nepamanām vai nepietiek laika paveikt. Šī ir nedēļa, kad mērķtiecīgi ieplānot un padarīt ko labu, lai iepriecinātu gan citus, gan sevi.

Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no labodarbunedela.palidzesim.lv lapā pieteiktajām aktivitātēm.

 

2017. gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 17000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 400 labos darbus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Akcijā var piedalīties privātpersonas, skolas ar klašu kolektīviem, uzņēmumi, kā arī dažādas organizācijas.

 

Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var lietderīgi pavadīt laiku ar draugiem, atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmo citus!

Kad labais darbs ieplānots vai padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas labodarbunedela.palidzesim.lv.

Informāciju par tiem, kam nepieciešama palīdzība, sūti uz: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , un visi kopā mēs varēsim palīdzēt !

 

Ko Tu vari darīt “Labo darbu nedēļā”?

- iesaistīties brīvprātīgo darbā;

- palīdzēt pensionāram kaimiņos atnest pirkumus, palīdzēt dārza darbos vai sagatavot ziemai malku;

- dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;

- doties uz dzīvnieku patversmi;

- uzkopt skolas, parka, sociālās aprūpes iestādes vai citu tuvāko apkārtni;

- sarīkot iepriecinošu dienu, kādam, kam ikdienā nav iespēja piedalīties aktivitātēs;

- veikt jebkuru darbiņu, par kuru Tu saņemsi pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī Tev!

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu