Latvijas apceļošanas kampaņa "Atklāj Latviju no jauna"

Latvijas apceļošanas kampaņa "Atklāj Latviju no jauna" — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Latvijas apceļošanas kampaņa "Atklāj Latviju no jauna" — Latvija 100

Datums:22.06.2018 — 31.05.2019

Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties īpašā projektā, kura mērķis ir valsts simtgadē apzināt un popularizēt neparastas vietas un cilvēkus, tādējādi veicinot Latvijas apceļošanu un izzināšanu. Latvijai ir potenciāls nākotnē ierindoties starp TOP galamērķiem Instagram, un katrs Latvijas iedzīvotājs var palīdzēt to īstenot.

Vairums no mums ir pabijuši Rundāles pilī, redzējuši Daugavas lokus, izstaigājuši Ķemeru purva taku un bijuši citos zīmīgos Latvijas tūrisma objektos. Bet mēs ticam, ka te vēl ir daudz ko atklāt. Tāpēc izveidota vietne atklajlatviju.lv, kurā koncentrēsimies uz maz zināmām, apslēptām un aizmirstām Latvijas vietām.

Meklē vietas, iedvesmojies un dodies atklāt Latviju par visiem simts!

Vietnes atklajlatviju.lv saturu veido Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta daudzu gadu garumā sakrātie, skaistākie fotoalbumi, Otomārs Pūce un Instagram lietotāji. Ja vēlies iesaistīties - uz priekšu! Esam vairāk nekā atvērti jaunām un iedvesmojošām vietām.

Otomārs Pūce

Otomārs Pūce jeb vienkārši Oto ir mūsu draugs un iniciatīvas vēstnieks. Liels lietpratējs dažādu maz zināmu tūrisma vietu jautājumos. 

Oto ir pabeidzis ģeogrāfus. Vairākus desmit gadus strādājis kā ceļojumu konsultants un pirmklasīgs gids. Pabijis augstos amatos vairākās tūrfirmās, bet tad atgriezies pie saknēm - pie atklājumiem.

Pirms pieciem gadiem Oto devās sevis meklējumos uz Indiju. Atradis sevi, Oto ir atgriezies mājās. Apgaismots un pamatīgi uzlādējies viņš ir gatavs palīdzēt mums atklāt Latviju.

 

 

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu