Latvijas Būvmāksla 100 gados

Latvijas Būvmāksla 100 gados — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Latvijas Būvmāksla 100 gados — Latvija 100

Datums:04.11.2017 — 31.12.2018

NVO „BDCC” iniciatīva ir Latvijas valsts 100 gadu jubilejas programmas ietvaros realizēt vērienīgu ceļojošu fotoizstādi no 2017. līdz 2019.gadam, kuras ekspozīcijā iekļautas 18 planšetes par Latvijas būvmākslu. Izstādes saturu veido fotostāsti par 100 gadu laikā nozīmīgu būvmākslas objektu arhitektūru, tapšanu, rekonstrukciju un restaurāciju, izsmeļoši kompilējot vēsturisko un mūsdienu informatīvo un fotomateriālu. Konceptuālais izstādes saturs pievērš uzmanību tādām svarīgām Latvijas vērtībām kā arhitektūra un būvmāksla, radošās un racionālās domas balanss, kas ir jebkuras valsts pastāvēšanas un attīstības pamatā.

Idejas autori un izstādes organizatori: Agrita Lūse, biedrības BDCC valdes locekle, žurnāla „Latvijas Būvniecība” galvenā redaktore, Gunita Jansone, žurnālu „Latvijas Architektūra” un „Latvijas Būvniecība” projektu vadītāja un BDCC vadītāja.

Rada un dara: Biedrība BDCC

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu