Latvijas valsts proklamēšanas svētki Austrālijā

Latvijas valsts proklamēšanas svētki Austrālijā — Latvija 100

Vieta Austrālija

Latvijas valsts proklamēšanas svētki Austrālijā — Latvija 100

Datums:31.10.2017 — 30.11.2017

Latvijas valsts proklamēšanas svētki notiks vienojoties latviešiem Austrālijā par godu Latvijas valsts simtgadei. Svētku mērķis ir stiprināt piederību Latvijai, veicināt daudzpusīgu interesi par sabiedriskajiem un sociālajiem procesiem Latvijā un iespējām iesaistīties tajos.

Projekts īpaši plānots, lai saglabātu latviešu diasporas saikni ar Latviju, stiprinātu nacionālo identitāti un veicinātu līdzdalību. Tajā paredzēts aptvert un iesaistīt pēc iespējas plašāku Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) mērķa grupu - Austrālijā (pēc LAAJ datiem, vairāk nekā 20 000 cilvēku, kuri sevi uzskata par piederīgu latviešiem).

Projekta pamatā ir valsts svētku - Proklamēšanas dienas - svinību organizēšana 7 Austrālijas pavalstīs, aktīvi iesaistot maksimālu mērķa grupas skaitu, kuri kā organizējot, tā piedaloties pasākumā, rod pārliecību par apgūtās latviešu valodas un kultūras zināšanu pielietojamību un rod jaunas sadarbības iespējas ar Latviju.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu