Latvijas valsts simtgades svinības Vecpiebalgā

Latvijas valsts simtgades svinības Vecpiebalgā — Latvija 100

Vieta Vecpiebalgas kultūras nams, K.Skalbes muzejs ''Saulrieti'', Vecpiebalgas ev. lut. baznīca

Latvijas valsts simtgades svinības Vecpiebalgā — Latvija 100

Datums:16.11.2018 — 18.11.2018

Valsts simtgades svinības Vecpiebalgā iezīmēsies ar svinīgo pasākumu Vecpiebalgas kultūras namā, 16. novembrī plkst. 19.00.

Pasākumā paredzēta svinīga novada Domes priekšsēdētāja Indriķa Putniņa uzruna un amatiermākslas kolektīvu sveiciens, novada pašvaldības apbalvojumu pasniegšana, īpašais svētku koncerts' 'Latviju mīlot'' ar Liepājas teātra aktrises Sigitas Jegļevskas un mūziķa Māra Kupča piedalīšanos. Noslēgumā svētku balle ar grupu ''Brālīši''.

Valsts dzimšnas dienā 18. novembrī plkst. 08:10 visi aicināti saullēktu sagaidīt pie Kārļa Skalbes muzeja ''Saulrieti'', godinot valsts himnu un karogu.

Goda istabā dzimšanas dienas rīta kafija, sarunas un dziesmas. Plkst. 10.00 Vecpiebalgas ev. lut. baznīcā svētku dievkalpojums. Koncertu sniegs Vecpiebalgas Muižas koris. Plkst. 18.00 visi iedzīvotāji aicināti vienoties kopējā gaismas ceļā Latvijai, iededzinot sveču liesmiņas savu māju, iestāžu, uzņēmumu logos un to apkārtnē.

Svinot Latvijas valsts simtgadi, 18, novembrī ikviens aicināts doties uz svinīgajiem pasākumiem vai godināt valsti draugu lokā rakstainos cimdos!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu