Latvijas valsts simtgades svinību norises Bauskā

Latvijas valsts simtgades svinību norises Bauskā — Latvija 100

Vieta Bauskas novads

Latvijas valsts simtgades svinību norises Bauskā — Latvija 100

Datums:18.11.2018

Latvijas valsts proklamēšanas 100. gadadienā, 18. novembrī, Bauskā un novadā gaidāmas dažādas Latvijas valsts svētku norises.

Jau rīta agrumā, plkst. 08.11 notiks Latvijas rīta ieskandināšana, kad Mežotnes pilskalnā tiks sagaidīts saullēkts un svinīgi pacelts Latvijas valsts karogs, apliecinot tautas kopību un piederību Latvijas tautai. Latvijas rīta ieskandināšanā piedalīsies Rundāles sieviešu koris “Runda” un Bauskas novada folkloras kopa “Laukam pāri”.

Pulksten 10.00 Bauskas Svētā Gara baznīcā tiks pieminēti Latvijas vēstures līkloči svinīgā Dievkalpojumā “Svētbrīdis Latvijai”, piedaloties vokālajam ansamblim “Adoramus”.

Šajā pašā dienā pulksten 18.00 Bauskas Kultūras centrā skanēs Latvijas valsts Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīts svinīgs koncerts “Šodien par visu augstāk Māte Latvija zvaigznes ceļ”. Koncertā piedalīsies Bauskas Kultūras centra kolektīvi – jauktais koris “Mežotne” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”.

Pēc svinīgā koncerta Bauskas Kultūras centrā ikviens ir aicināts doties uz Bauskas rātslaukumu, lai koncertā “Mana zeme Latvija” sadziedātos ar kori “Mežotne” un pavadošo grupu “Labi cilvēki”. Koncerta izskaņā plkst. 21.00 visā pasaulē, tostarp Bauskā, tiks izdziedāta Latvijas valsts himna, pēc kuras sekos svētku uguņošana.

Savukārt pulksten 21.20 sāksies lustīgas Latvijas valsts simtgades svinības rātslaukumā, dziedot un dejojot kopā ar Fēliksu Ķiģeli un grupu “Bekars”, bet 23.30 arī Bauskā notiks Latvijas valsts simtgades naktij veltīta latviešu mūzikas diskotēkā kopā ar apvienību “Funky Gang”.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu