Lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA"

Lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA" — Latvija 100

Vieta Liepājas Olimpiskā centra arēna

Lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA" — Latvija 100

Datums:16.03.2018 — 17.03.2018

Liepāja var lepoties ar talantīgiem, enerģiskiem un drosmīgiem jauniešiem, tādēļ aizsākot Latvijas valsts simtgadei veltītu jauniešu iniciatīvu "Pisēta izAicina", Liepājas Kultūras pārvalde 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā rīkos vēl nebijušu lielkoncertu "LIEPĀJA izAICINA". Koncerts pulcēs teju 500 talantīgus jauniešus no visas Latvijas.

Kopā ar jaunajiem talantiem koncertā piedalīsies vairāki Latvijā populāri mūziķi, to skaitā būs Valters Pūce no grupas Dagamba, Jānis Aišpurs no The Sound Poets, komponists Uldis Marhilēvičs, grupas My Radiant You solists Jānis Driksna, džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, hiphopa izpildītāja Viņa jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere, Andris Ērglis, Žoržs Siksna, Aigars Kalviņš, Ance Krauze, kā arī rokmūziķis Ivo Fomins.

Lielkoncerta programma priecēs gan jaunākos apmeklētājus, gan pieaugušos, kā arī piedāvās dažādas dejas performances un īpašus šovus, piedaloties 2017. gada pasaules ielu vingrošanas čempionam Danielam Laizānam un profesionālam BMX braucējam Davis Dudelis. Pasākumu vadīs šarmantā Dagmara Legante un liepājnieks Aigars Kārkliņš.

"LIEPĀJA izAICINA" ir īpašs projekts, kura režijas, scenogrāfijas un publicitātes plānošanā un tapšanā kopā ar profesionālu radošo komandu, iesaistīta arī grupa radošu Liepājas jauniešu.

Tiekamies 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā! Lielkoncerts “LIEPĀJA izAICINA” norisināsies Liepājas pilsētas dzimšanas dienas svinību ietvaros divus vakarus. Biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Cena - 5 eiro.

Lielkoncertu organizē Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu