Look at Riga

Look at Riga — Latvija 100

Vieta Kinoteātris "Look at Riga", Rīga

Look at Riga — Latvija 100

Datums:30.06.2018 — 30.06.2019

Daudzdimensiju filma Look at Riga veidota kā ceļojums pa pilsētvidi, kurā notverts pilsētas vēsturiskais šarms līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, apskatot tās nozīmīgākos vēstures, mākslas un arhitektūras objektus no cita skatu punkta. Filma veidota kā nepārtraukts dinamisks lidojums un tās noskatīšanās līdzinās reālam ceļojumam ar klātbūtnes efektu. 5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem  ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks attēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos. 

Kinoteātris "Look at Riga" aprīkots ar 12 sēdvietām, kā arī, jaunākajām audio/vizuālajām un daudzdimensiju kinoteātra tehnoloģijām, bet kinoteātra priekštelpā darbojas latviešu mākslinieku un dizaineru veikaliņš.

 

Rada un dara: Look at Riga

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu