Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā

Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā — Latvija 100

Vieta Krāslavas novads

Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā — Latvija 100

Datums:03.07.2017 — 04.07.2017

“Latvijai 100” pasākuma ietvaros Krāslavas Mamiņu klubs vēlas organizēt izzinoši radošo nodarbību ciklu bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem, kā arī viņu vecākiem. Plānotais nodarbību cikls ietver sevī rotaļnodarbības, radošās meistarklases un informatīvos pasākumus, kuri vērsti uz dzimtās pilsētas, Krāslavas (tiks ieskicēti arī konkrētā laika posmā paralēli notiekošie procesi Latgales un Latvijas vēstures kontekstā) vēstures, kultūras un tradīciju izzināšanu bērniem pieejamā formātā, caur spēli, aktivitāti un radošām nodarbēm. Nodarbību cikla galarezultātā paredzēts uzņemt zīmētu animācijas filmu stop motion tehnikā, kas popularizēs Krāslavas vēsturisko pieredzi, unikalitāti bērnu un jauniešu vidū.

Projekta īstenošanu uzņemsies biedrība “Krāslavas māmiņu klubs” sadarībā ar ekspertiem kinorežijas un mākslas jomā - Daci Liepu, Mairitu Folkmani, Anatolu Kaushkal.

Projekta mērķauditorija ir bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem un viņu vecāki. Bērnus aicināsim piedalīties projektā, izsludinot pieteikšanos vietējos medijos.

Animācijas filma tiks demonstrētas izglītības iestādēs, bibliotēkās, tādējādi jēgpilni akcentējot mūsu valsts pamata vērtības bērniem pieņemamā veidā.

Ciešāk saliedētas dažādu ticību, kultūru un nāciju Krāslavas ģimenes, apvienojoties parādīs Latviju caur savas pilsētas pieredzi, atspoguļojot Krāslavas ģerbonī ietverto domu - vienā laivā esot, kopā jāairē.

Rada un dara: Krāslavas Māmiņu klubs

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu