„Motosporta vēsture – 100 personības”

„Motosporta vēsture – 100 personības” — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

„Motosporta vēsture – 100 personības” — Latvija 100

Datums:09.11.2017 — 18.11.2018

Šogad tika pārrakstīta Latvijas motosporta vēsture, Paulam Jonasam izcīnot pasaules čempiona titulu MX2 motokrosā. Tomēr Latvija var lepoties arī ar daudz senākām motosporta tradīcijām.

Gaidot Latvijas valsts simgadi, radusies ideja apkopot 100 Latvijas motosporta personības interneta platformā www.motovesture.lv

Šīs personības, kuras startēja 80., 70., un 60. gados un senāk, ir mūsu Zelta fonds, pamats un balsts – tiesa, citādam motosportam, ne tādam, ko pasaule pazīst šobrīd. Šie vīri ir mūsdienu Latvijas motosporta pamatlicēji. Cilvēki, kuri šajā sarežģītajā un specifiskajā sportā goda pjedestālus iekaroja laikā, kad izaicinājumu sagādāja gan smagnējie spēkrati, gan neprofesionālās trases, gan niecīgais bruņojums un pašu rokām taisītā tehnika. Viņi aizsāka motosporta ķēdi, kas šodien Latviju nostāda līdzās pasaules motosporta lielvalstīm un, lai gan no malas ir grūti iedomāties, ka kādreiz viņus visus vienoja dinamiskais, straujais un ekstrēmais motoru sports, viņu sirdīs moču rūkoņa dzirdama vēl šodien - tādas ir Latvijas motosporta leģendas.

Apzināsim un elektronizēsim šo leģendu labākos sasniegumus, dzīves gājuma faktus un fotoattēlus.

Aicinām ikvienu moto cilvēku dalīties ar pieejamiem vēstures faktiem un fotoattēliem.

Godāsim Latvijas motosporta vēsturi un tās personības!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu