Operete "Jautrā atraitne"

Operete "Jautrā atraitne" — Latvija 100

Vieta VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

Operete "Jautrā atraitne" — Latvija 100

Datums:25.09.2018

Operete "Jautrā atraitne" — Latvija 100

Laiks:19:00 — 21:25

Franča Lehāra operete Jautrā atraitne, kas ne velti tiek dēvēta par „operešu karalieni” un kuras mūzikā klausītāji nekļūdīgi pazīs austroungāru-franču gaisotni, stāsta par jaunu puisi, kurš iemīlēja jaunu meiteni, taču jauneklis bija no bagātas ģimenes, bet viņa izredzētā bija vienkārša zemnieku meitene, tāpēc jaunekļa vecāki bija pret viņu laulībām.

Šī izrāde ir par mīlestību, kas var glābt valsti no bankrota un pasauli no jauna neprāta, bez tās patiesībā nekam nav nozīmes. Un vēl, protams, mūzika! Populāra, skaista, kas priecē klausītājus visā pasaulē. Starp citu, arī slavenais Plasido Domingo savus koncertus noslēdz ar Hannas un Danilo mīlas duetu "Lūpas klusē" tieši no Jautrās atraitnes.

Lomās: Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis, Kārlis Rūtentāls u.c. Operetes orķestris, koris un dejotāji.

Diriģents – Guntars Bernāts
Režisors – Jānis Kaijaks
Horeogrāfs – Alberts Kivlenieks
Scenogrāfs – Ivars Noviks
Kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa
Gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš
Libreta tulkotāja – Amanda Aizpuriete
Mākslinieciskais konsultants – Jānis Kaijaks
Producente - Agija Ozoliņa-Kozlovska

Izrāde 2 cēlienos, ilgums 2 stundas un 25 minūtes

www.operetesteatris.lv

Latvijas Operetes fonds ir vienīgā organizācija, kas Latvijā attīsta Operetes tradīcijas, kas aizsākušās jau Latvijas pirmās brīvvalsts laikā. Operetes žanra cienītājiem Latvijas simtgadē dāvājam iespēju apmeklēt pasaules populārāko operešu iestudējumus, kā arī veidojam Latvijas simtgadei veltītus iestudējumus.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu