Projekts „Dzīves upe”

Projekts „Dzīves upe” — Latvija 100

Vieta Ķekavas novads

Projekts „Dzīves upe” — Latvija 100

Datums:14.12.2017 — 31.12.2018

Organizācija Ladies' Circle Latvia sadarbībā ar Pašvaldības aģentūras „Ķekavas sociālās aprūpes centrs" “Pieaugušo ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centru” un biedrību “Sociālās inovācijas centrs” labdarības projekta “Dzīves upe” ietvaros organizē foto izstādi „Dzīves upe”.

Sociālā atstumtība un sociālā iekļaušana, kāpēc tie ir svarīgi mūsdienās. Sociālajai atstumtībai, procesam, kurā indivīds dažādu apstākļu dēļ nespēj pilnībā vai daļēji iekļauties sabiedrībā un piedalīties sabiedrības ekonomiskā, sociālā un kultūras dzīvē, jo īpaši ir pakļauti veci cilvēki.

Projekts ļaus iepazīt un izgaismot Ķekavas novada veco ļaužu dzīvesstāstus, paraudzīties uz vecumu kā vērtību un vēstures daļu, atveidot stāstus par un ap cilvēkiem kā daļu no novada vēstures un tagadnes.

Projekts tiks īstenots trīs posmos. Pirmais posms ilgs no 2017. gada oktobra līdz decembrim un otrais posms ilgs no 2018. gada janvāra līdz maijam, abi šie posmi tiks noslēgti katrs ar 10 stāstu un fotogrāfiju ekspozīciju centra telpās.

2018. gada vasarā izstādi plānots pārcelt uz citām publiskām telpām Ķekavā, kur izstāde būs pieejama lielākam apmeklētāju skaitam, kā arī kā savdabīgs makslas un vēstures piemineklis sniegs informāciju par novada ļaudīm jaunajai paaudzei, aicinot izstādi apmeklēt skolēnus.

Savukārt trešais posms tiks īstenots periodā līdz 2018.gada novembrim, sagādājot sociālās aprūpes centra iemītniekiem īpašu dāvanu – simtgades grāmatiņu – brošūru, kurā tiks apkopoti gan visi stāsti, gan fotoattēli - simt gadu Latvijai, simt lappušu dzīvesstāstu Ķekavai!

„Dzīves kvalitāti veido būšanas, piederēšanas un mīlēšanas kopsumma.” (Erik Allardt).

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu