Radošās brīvdienas Berķenelē “Jauno sapņi”

Radošās brīvdienas Berķenelē “Jauno sapņi” — Latvija 100

Vieta Daugavpils novads

Radošās brīvdienas Berķenelē “Jauno sapņi” — Latvija 100

Datums:26.06.2017 — 30.06.2017

No 2017.gada 26. līdz 30.jūnijam Raiņa mājā Berķenelē norisināsies Latgales jauniešu radošās brīvdienas “Jauno sapņi”. Šo brīvdienu laikā Latgales skolu un bērnu namu jaunieši kopā ar Latvijas radošās inteliģences pārstāvjiem (Nora Ikstena, Gundars Āboliņš, Aivars Vilipsōns, Valentīns Lukaševičs) darbosies vairāku mākslas žanru meistarklasēs, savstarpējas sinerģijas rezultātā attīstot jauniešu radošo potenciālu mākslas un kultūras produktu radīšanā. Rainis bijis Latvijas valstiskuma idejas virzītājs.

Berķenelē aizritējis Raiņa bērnības laiks. Uz šīs vietas kultūrvēsturiskā fona rosināsim jauniešus apzināt savu radošumu un spējas ietekmēt pagasta, novada un valsts attīstību. Pasākums Raiņa mājā Berķenelē - tikšanās platforma radošajiem prātiem un ceļa vējš “jauno sapņiem”, jauniešiem, kas vistuvākajā laikā pieslēgsies Latvijas nākotnes attīstībai.

Rada un dara: Daugavpils novada Kultūras pārvalde

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu