Rudens Rīgas restorānu nedēļa

Rudens Rīgas restorānu nedēļa — Latvija 100

Vieta Rīga

Rudens Rīgas restorānu nedēļa — Latvija 100

Datums:08.10.2018 — 14.10.2018

No 8. līdz 14. oktobrim norisināsies gardēžiem jau labi zināmā un iecienītā Rīgas Restorānu nedēļa. Tā ir lieliska iespēja mainīt savus paradumus un priekšstatus par labākajiem Rīgas restorāniem, apmeklējot tos un ieturot pilnvērtīgu trīs kārtu maltīti par divām fiksētām un ievērojami samazinātām cenā – 15 vai 20 eiro. 

Kaut visu gadu esam pavadījuši Latvijas simtgades noskaņās un daudziem jau gribas citēt dziesmu – tā nogurt var tikai no svētkiem, arī Rīgas Restorānu nedēļa nespēja palikt vienaldzīga pret šo faktu. Tālab bez lieka pompozuma nolemts atgriezties pie saknēm, pie tā, kas mums visiem tiešām asociējas ar dzimšanas dienu, protams, tā ir svētku kūka jeb deserts.

Restorānu šefpavāriem tika lūgts sagatavot īpašu desertu par godu mūsu valsts dzimšanas dienai, vai tas būs saldais Latvijas karoga krāsās, vai gabaliņš kādas īpašas kūkas paliek katra restorāna šefpavāru ziņā, bet tas, ka šis sveiciens tiks pasniegts katram Rīgas Restorāna nedēļas viesim, ir zināms gluži droši.

Restorānu nedēļas dalībnieku sarakstu un ēdienkarti apskati šeit: ej.uz/RRN2018

Atbalsta: Turkish Airlines

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu