Sarunas un dziesmas par Trešo Atmodu ar Elitu Veidemani un Raimondu Vazdiku

Sarunas un dziesmas par Trešo Atmodu ar Elitu Veidemani un Raimondu Vazdiku — Latvija 100

Vieta Gulbenes novada bibliotēkā

Sarunas un dziesmas par Trešo Atmodu ar Elitu Veidemani un Raimondu Vazdiku — Latvija 100

Datums:04.09.2020

Sarunas un dziesmas par Trešo Atmodu ar Elitu Veidemani un Raimondu Vazdiku — Latvija 100

Laiks:17:00

4. septembrī plkst. 17.00 aicinām uz muzikālu tikšanos Gulbenes novada bibliotēkā ar žurnālisti, Atmodas laika personību Elitu Veidemani un dzejnieci, dziedātāju, aktrisi Raimondu Vazdiku.

Muzikālā tikšanās būs saruna caur mūziku, dziesmām, atmiņām, jautājumiem un atbildēm par piedzīvoto Trešās Atmodas laikā.

Elita Veidemane - žurnāliste, Atmodas laika personība, bijusi Latvijas Tautas frontes izdevuma "Atmoda" galvenā redaktore. Rakstniece, kura vienmēr bijusi latviešu tautai svarīgo notikumu centrā, kurai vienmēr ir bijis savs viedoklis. Elita Veidemane ir vairāku grāmatu autore, tostarp "Vīrieši manā mūžā", "Atmoda. Mani dārgumi", "Latvietis vējā", "Dzelzsgriezējs un dūja". No 2008. gada jūnija ir laikraksta "Neatkarīgā Rīta Avīze" galvenās redaktores vietniece.

Raimonda Vazdika ir dzejniece, dziedātāja, aktrise, horeogrāfe, spoža, radoša personība. Autore diviem dzejas krājumiem – "rētas. zelts" un "Neremdināmi". Strādājusi Mākslas darbinieku namā Rīgā, Neatkarīgajā teātrī "Kabata" un Jaunajā Rīgas teātrī. Veidojusi horeogrāfiju dažādos Latvijas profesionālajos teātros, strādājusi par kustību pedagogu, žurnālisti, pasākumu un TV raidījumu veidotāju.

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pasākumam, rakstot Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai zvanot 64473266. Pasākumā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi.

Projekts "Vējaina diena" tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Latvijai - 100" atbalstu.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu