SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Gati Šmitu

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Gati Šmitu — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka (Ziedoņa zāle), Mūkusalas 3, Rīga

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Gati Šmitu — Latvija 100

Datums:14.02.2018

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Gati Šmitu — Latvija 100

Laiks:18:00

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks tikšanās un saruna ar režisoru Gati Šmitu. Sarunas fokusā - filma "1906" (pirmizrāde 2018. gada oktobrī, producē studija "Tanka"). Spēlfilma par romantisku un nāvīgu afēru dramatiskajā 1905. gada revolūcijas atplūdu laikā – kaujinieku Pelēko un dzejnieci Violetu saista ne tikai dzimstošās jūtas, bet arī riskanti notikumi.

Pēc sarunas - filmas "Seržanta Lapiņa atgriešanās" (2010, 80 min, "Tanka") seanss. 

Teātra un kino režisors Gatis Šmits ar pilnmetrāžas spēlfilmu debitēja 2010. gadā – "Seržanta Lapiņa atgriešanās" ir veikli savīta pārpratumu komēdija ar spilgtiem Jaunā Rīgas teātra aktieru radītiem tēliem.

***

Gaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Nacionālais Kino centrs un Latvijas Nacionālais arhīvs uzsāk 16 sarunu kino ciklu “Simtgade un vēl”. Tas kino cienītājiem sniegs iespēju vienlaikus iepazīt gan topošās filmas no programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, gan LNB Ziedoņa zālē noskatīties arī citus šīs programmas autoru radošos darbus. 
Visi cikla pasākumi ir bez maksas.

Visa cikla “Simtgade un vēl” programma pieejama:
www.lnb.lv
www.nkc.gov.lv
www.arhivi.gov.lv
www.lv100.lv

Rada un dara: Latvijas Nacionālā bibliotēka / Latvijas Nacionālais arhīvs / Nacionālais kino centrs

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu