Simtgades balle kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Simtgades balle kultūras pilī "Ziemeļblāzma" — Latvija 100

Vieta Kultūras pils „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga)

Simtgades balle kultūras pilī "Ziemeļblāzma" — Latvija 100

Datums:18.11.2018

Simtgades balle kultūras pilī "Ziemeļblāzma" — Latvija 100

Laiks:21:00

Simtgades balle notiks vienā no skaistākajām Rīgas ēkām, Latvijas mēroga arhitektūras piemineklī – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, kuras bagātīgais un krāšņais interjers radīs Latvijas simtgades balles un svētku koncerta neaizmirstamo atmosfēru. Par godu ballei pils tiks īpaši izgaismota un izrotāta ar īpaši šai ēkai un notikumam svētku dekorācijām.

Dāmām un kungiem būs iespēja baudīt labākās balles tradīcijas – īpaši piemeklētu muzikālu vakara programmu pacilājošā atmosfērā, izmeklētus dzērienus un uzkodas, kā arī izjust Rīgas baļļu kādreizējo varenību.

Viesiem jautrā dejas taktī griezties ļaus populārākās dziesmas no latviešu un pasaules mūzikas repertuāra.. Vakara programmā balles apmeklētājiem būs iespēja baudīt izsmalcinātus vīnus, izmeklētas delikateses no restorāna, tāpat vakara gaitā ikvienam būs iespēja apskatīt īpašu mākslas darbu izstādi un brinišķīgu svinību atmosfēru. Atraktīvas nominācijas, pārsteidzošas balvas un loterija, fotostudija, mākslas performances līdz vakara kulminācijai – uguns skulptūru mistērijai pils parkā.

“Simtgades balles” koncerta programmā uzstāsies populārie solisti „Mirage Jazz Orchestra” vadībā, atskaņojot Johana Štrausa, Pētera Čaikovska, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu komponistu skaņdarbus, kā arī modernākās deju kompozīcijas, tāpat visiem pēc pusnakts būs iespēja izdejoties ABBA, THE BEATLES un citu klasiku iemantojošu apvienību mūzikas pavadībā.

2004. gadā dibinātais „Mirage Jazz Orchestra” regulāri piedalās dažādos TV šovos (piem. “Muzikālā banka” u.c.) un radio pārraidēs, pateicoties tā daudzpusīgajai darbībai, iespējām piedāvāt dažādu stilu mūziku, tas ir kļuvis par mūsu valsts muzikālās dzīves neatņemamu sastāvdaļu un nu viņi spēlēs arī vienā no nozīmīgākajiem Latvijas simtgades notikumiem – elitārajā Latvijas simtgades ballē Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, savukārt Mazajā zālē tiks piedāvāta dokumentālā filma par par Latvijas izaugsmi, attīstību, vērtībām.

Sitmgades balle būs kā atskats uz Latvijas nozīmīgākajiem sasniegumiem un darbiem, piedaloties valsts augstākajām amatpersonām, rīdziniekiem un pilsētas viesiem no visas Latvijas.

*Dreskods: kungiem – tumšs uzvalks, dāmām – garās vakarkleitas.

Vairāk informācijas +371 29131458

BIĻETES

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu