Simts balsis simtgadē

Simts balsis simtgadē — Latvija 100

Vieta Zviedrija, Austrija, Īrija, Francija un citviet Eiropā

Simts balsis simtgadē — Latvija 100

Datums:16.10.2017 — 10.06.2018

Debašu domnīcu – darbnīcu ciklu par godu Latvijas valsts simtgadei organizē Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju “QUO tu domā” un latviešu biedrībām Eiropā.

Debašu domnīcu – darbnīcu cikls, kura ietvaros ārvalstīs mītošajiem Latvijas cilvēkiem, īpaši jauniešiem, būs iespēja argumentu sadursmēs izteikt savu viedokli par līdzdalību Latvijas norisēs. 2017. gadā šādas domnīcas-darbnīcas notiks Stokholmā un Frankfurtē, bet 2018. gadā - Īrijā, Austrijā, Francijā un citviet Eiropā.

Debates vadīs “QUO tu domā” lektori un tiesneši, kas vispirms sniegs ieskatu debašu metodēs, argumentu veidošanā un kritiskajā domāšanā. Mācības noslēgs visiem interesentiem atklātas debates, kurā spēkosies “par” un “pret” komandas.

Debašu domnīcu – darbnīcu cikla mērķis ir stiprināt diasporas informētību un motivāciju par iespējām piedalīties pilsoniskajos procesos Latvijā, izmantojot attālinātās līdzdalības formas un iesaistoties vēlēšanu norisē, īpaši Latvijas valsts simtgades lielajos pavērsiena punktos Eiropā – Saeimas vēlēšanās 2018. gadā un Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019. gadā.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu