Skrējiensoļojums „Rīga-Valmiera 2018”

Skrējiensoļojums „Rīga-Valmiera 2018” — Latvija 100

Vieta Rīga-Valmiera

Skrējiensoļojums „Rīga-Valmiera 2018” — Latvija 100

Datums:23.06.2018

Kopš 2014. gada atjaunotais skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2018. gadā notiks jau piekto gadu pēc kārtas. Iepriekšējos gados skrējiensoļojums pulcējis dalībniekus no 10 valstīm. Atjaunotā skrējiensoļojuma starts ik gadu tiek dots pie Brīvības pieminekļa Rīgā, spēkus 107 kilometrus garajai distancei dalībnieki rod, kopīgi dziedot Latvijas Republikas valsts himnu.

Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera, saukts arī par „Gladiatoru pastaigu”, ir garākais ultramaratons Latvijā un vienīgās labdarības skriešanas sacensības, kurās dalībnieki, brīvprātīgie un organizatori ziedo kāda Vidzemes bērna ārstēšanai. 

2018. gadā 107 kilometrus garais skrējiens no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sv.Sīmaņa baznīcas durvju kliņķim Valmierā, nododot Mildas sveicienu Sīmanim, notiks Līgo vakarā, 23. jūnijā.

Tas ir simbolisks skrējiens, parādot gan dalībnieku gribas un rakstura stingrību, gan savienojot divus nozīmīgus kultūrvēsturiskus objektus.

Sv. Sīmaņa baznīca

Rada un dara: Valmieras pilsētas pašvaldības kultūras, sporta un tūrisma pārvalde

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu