Slēpņošanas spēle "Pa pēdām Jānim Daliņam"

Slēpņošanas spēle "Pa pēdām Jānim Daliņam" — Latvija 100

Vieta Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, Valmiera

Slēpņošanas spēle "Pa pēdām Jānim Daliņam" — Latvija 100

Datums:12.11.2018 — 15.02.2019

Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā izvietota tematiska slēpņošanas spēle “Pa pēdām Jānim Daliņam”. Tajā piedalīties aicinātas izglītības iestādes no tuvākām un tālākām Latvijas vietām.

Spēles mērķis ir atraktīvā un neierastā veidā iepazīstināt skolas vecuma bērnus un jauniešus ar Latvijas sporta vēsturi, tādejādi paplašinot viņu redzesloku.

Slēpņošana ir aktīva un interesanta nodarbe, kas izveidojusies pavisam nesen, 21. gadsimta sākumā un kuras pamatā ir orientēšanās pēc koordinātēm. Tās iespējams nolasīt ikvienam, kam pieejama navigācijas iekārta, piemēram, viedtālrunis ar interneta savienojumu. Spēle apvienos izglītību, aktīvo atpūtu, kā arī tehnoloģiju izmantošanu vienā nodarbē.

Gan pareizi atbildēto jautājumu (punktu) daudzums, gan sekošana pareizajām koordinātām, Tavu klasi aizvedīs pie pārsteiguma – kādu ļoti zīmīgu vietu Latvijas sporta vēsturē.

Veiksmīgākie dalībnieki katrā klašu grupā, saņems balvas no Sajūtu parka, Valmieras peldbaseina un Vidzemes Olimpiskā centra ledus halles!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu