Starptautiskā Muzeju nakts Līvānos

Starptautiskā Muzeju nakts Līvānos — Latvija 100

Vieta Latgales mākslas un amatniecības centrs

Starptautiskā Muzeju nakts Līvānos — Latvija 100

Datums:19.05.2018

Starptautiskā Muzeju nakts Līvānos — Latvija 100

Laiks:19:00

Maija mēnesis tiek gaidīts ne tikai plaukstošo lapu, aktīvi dīgstošās zāles un pavasara puķu ziedēšanas dēļ, bet arī tāpēc, ka maija beigās jau tradicionāli visa Latvija dodas muzeju nakts naksnīgajās aktivitātēs.

Šogad muzeji, ar savām aktivitātēm atspoguļos akcijas tēmu "Šūpulītis". Latgales mākslas un amatniecības centrs saviem apmeklētājiem ļaus izbaudīt plašo bezmaksas programmu, kur kā jau ierasts katrā no muzeja telpām tiks piedāvāta atšķirīga tematiska darbošanās.

Apmeklējot Muzeju nakts pasākumu, ikvienu aicinām atnest saimniecībā nevajadzīgas un ikdienā nelietojamas atslēgas. Atslēgas tiek vāktas ar mērķi nākotnē Līvānu pilsētu papildināt ar vēl vienu tematisku soliņu, šoreiz par godu pilsētas moto “Līvāni – atslēga Latgales vārtos!”.

Centrs apmeklētājiem būs atvērts no vakara plkst. 19:00 līdz plkst. 24:00. Visas Centra aktivitātes apmeklētājiem būs pieejamas bezmaksas visa vakara garumā.

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu