Kultūrtelpa "Strops" | Plenērs "Ziepniekkalna ainavas"

Kultūrtelpa "Strops" | Plenērs "Ziepniekkalna ainavas" — Latvija 100

Vieta Ēbelmuižas parks (Zaļenieku iela 21, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Plenērs "Ziepniekkalna ainavas" — Latvija 100

Datums:15.08.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Plenērs "Ziepniekkalna ainavas" — Latvija 100

Laiks:12:00 — 16:00

Rīgas svētku laikā kultūrtelapā "Strops" Ziepniekkalnā visi interesenti aicināti piedalīties atvērtajā mākslinieku plenērā kopā ar Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu. Plenēra ietvaros ikviens varēs ne vien vērot, kā apkaimes ainava pārvēršas mākslas darbos, bet arī piedalīties zīmējumu un gleznojumu radīšanā.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu