Kultūrtelpa "Strops" | Vīru vokālā ansambļa "Harmonija Rīgai" koncerts

Kultūrtelpa "Strops" | Vīru vokālā ansambļa "Harmonija Rīgai" koncerts — Latvija 100

Vieta Pļavnieku bērzu birzs (Augusta Deglava iela, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Vīru vokālā ansambļa "Harmonija Rīgai" koncerts — Latvija 100

Datums:29.07.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Vīru vokālā ansambļa "Harmonija Rīgai" koncerts — Latvija 100

Laiks:19:00 — 20:00

29. jūlijā Pļavnieku "Stropā" uzstāsies vīru vokālais ansamblis "Harmonija Rīgai".

1992. gadā dibinātais ansamblis "Harmonija Rīgai" ir viens no retajiem kolektīviem, kas pārsteidz klausītājus ar "barbershop" dziedāšanas stilu.

Kolektīva repertuārā ir gan tipiskas "barbershop" dziesmas (jau sākotnēji komponētas šādai dziedāšanai), gan arī pašu dalībnieku aranžētas latviešu populārās dziesmas un pasaules hiti.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu