Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas jauniešu simfonisko orķestru koncerts "Svētki ar orķestri"

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas jauniešu simfonisko orķestru koncerts "Svētki ar orķestri" — Latvija 100

Vieta Lielā Ģilde (Amatu iela 6, Rīga)

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas jauniešu simfonisko orķestru koncerts "Svētki ar orķestri" — Latvija 100

Datums:04.05.2018

Labāko Latvijas bērnu un jauniešu simfonisko orķestru muzikāls veltījums Latvijas valsts simtgadei, kurā piedalās apmēram 700 dalībnieki no 22 Latvijas bērnu un jauniešu simfoniskajiem un kamerorķestriem.

Koncerta programmu veido latviešu komponistu mūzika, kā arī oriģināldarbu pirmatskaņojumi, apliecinot orķestru kustības un kopmuzicēšanas nozīmību Latvijas kultūrizglītības jomā.

Bezmaksas ielūgumus iespējams saņemt „Biļešu serviss” kasēs no 20. aprīļa.

 

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā"

Pateicoties gadsimtus senām tradīcijām, kvalitatīviem profesionālās mūzikas izveides pamatiem un talantīgiem mūzikas skolotājiem, Latvija ir valsts, kuras mūziķus ciena un apbrīno visā pasaulē. Ar mūsu izcilajiem mūziķiem vēlas sadarboties prestižākie ārvalstu festivāli, opernami, koncertorganizācijas un ierakstu kompānijas.

Latvijas valsts simtgades programmas viens no iespaidīgākajiem klasiskās mūzikas piedāvājumiem – koncertcikls „Dzimuši Latvijā” – aicina klātienē baudīt Latvijā dzimušu pasaulslavenu klasiskās mūzikas zvaigžņu priekšnesumus. Vairākos koncertos uzstāsies arī topošie mūziķi – bērni un jaunieši, un augstākās raudzes profesionāļu līdzmuzicēšanas piemērs būs nozīmīgs impulss mūsu profesionālo mūziķu nākamo paaudžu izaugsmei.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu