Svinam LV100 rakstainos cimdos

Svinam LV100 rakstainos cimdos — Latvija 100

Vieta Latviešu diasporas skoliņas pasaulē

Svinam LV100 rakstainos cimdos — Latvija 100

Datums:01.09.2018 — 18.11.2018

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas institūts aicina latviešu diasporas skoliņas iesaistīties sociālajā kustībā #GribuTeviAtpakaļ un darināt īpašus svētku sveicienus sociālās aprūpes centros mītošajiem senioriem Latvijā.

“Uzadi, sarūpē, dāvini rakstainus cimdus un 18. novembrī – valsts 100. dzimšanas dienā – sasildi sevi un Latviju!” Ar šādu uzsaukumu lielos svētkus svinēt aicina Latvijas valsts simtgades birojs, tāpēc arī LI ir domājis par to, kā šo simbolu integrēt šī gada bērnu sveicienos Latvijas senioriem valsts svētkos

No 2018. gada 1. septembra līdz oktobra vidum latviešu diasporas skoliņu audzēkņi tiek aicināti darināt sveicienus ar latviešu rakstainajiem cimdiem, izmantojot mūsu senču no paaudzes paaudzē nodoto cimdu rakstu un krāsu salikumu kombinācijas.

Sveicienu sūtīšanas un saņemšanas laiks būs no oktobra vidus līdz 11. novembrim – Lāčplēša dienai, bet laikā no 11. -17. novembrim LI rīkos pasākumu kādā no sociālās aprūpes centriem un pasniegs seniroiem bērnu radītos sveicienus.

Papildus informācijai par sociālo kustību #GribuTeviAtpakaļ un LI diasporas akciju "Svinam LV100 rakstainos cimdos" aicinām Jūs apmeklēt LI mājas lapu www.li.lv un sekot līdzi Facebook kontam “Kaut kas mīļš no Latvijas”.

Rada un dara: Latvijas Institūts

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu