Svini Latviju! koncerti

Svini Latviju! koncerti — Latvija 100

Vieta Uz kuģiem Isabelle un Romantika

Svini Latviju! koncerti — Latvija 100

Datums:09.11.2018 — 30.11.2018

Novembrī sirsnīgi, jautri un ar lielu mīlestību svinēsim Latvijas simtgadi uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku kruīzos skanēs lieliska mūzika tautā iemīļotu mākslinieku izpildījumā. Dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju. Stokholmā īpašās simtgades ekskursijās uzzini daudz jauna par tām vietām, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

 

09.11. Romantika

Lielie sadziedāšanās svētki Baltijas jūrā

Par godu Latvijas simtgadei uz kuģa Romantika notiks Lielie sadziedāšanās svētki, kuru laikā tas tiks pieskandināts ar skaistām dziesmām. Kopā ar jauniešu kori Balsis radīsim Dziesmu svētku sajūtu un izdziedāsim visiem zināmās un sirdij tuvās latviešu dziesmas. Dziedāsim līdzi Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Renāra Kaupera un citu izcilu mākslinieku melodijām. Ikviens varēs kāpt arī uz karaokes skatuves, lai kopā ar brašo Frīdi parādītu, ka latvieši ir dziedāt mīloša tauta. Nosvini Latvijas simtgadi ar īpašu ekskursiju pa Stokholmu un iepazīsti vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

 

15.11. Romantika

Agnese Rakovska

Latvijas simto dzimšanas dienu gaidot, uz kuģa Romantika ar solo programmu "Vienaldzības" uzstāsies pazīstamā dziedātāja Agnese Rakovska. Kopā ar viņu uz skatuves kāps arī pianists Matīss Repsis, kā arī ģitārists Aivars Rakovskis. Koncertā tiks atskaņotas Raimonda Paula kompozīcijas no albuma "Vienaldzības", kā arī populāri pasaules mūzikas hiti, kurus dziedātāja izpildīja šovā "Izklausies redzēts". Pasažierus priecēs arī dziedātājas izpildītās oriģinālkompozīcijas.

 

16.11. Isabelle

Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri

Svētku kruīzs uz kuģa Isabelle ar Virtuves Kabarē apvienību Gapoljeri. Tās aizsākumi meklējami nesenā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un mūziķi nodevušies studiju laika bohēmai, spēlējot, kā paši saka, to, kas skan tavā virtuves magnetofonā. Viņu repertuārā ir dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. Gapoljeri bez ierobežojuma spēj sintezēt visu, kas pašiem ienāk prātā – gan šlāgeri, gan smago roku, gan popu. Nosvini Latvijas simtgadi ar īpašu ekskursiju pa Stokholmu un iepazīsti vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

 

17.11. Romantika

Antra Stafecka un Otra Puse

Skaistās un skanīgās balss īpašniece Antra Stafecka kopā ar grupu Otra puse Latvijas simtajā dzimšanas dienā uz kuģa Romantika pasažieriem sniegs izcilu muzikālu veltījumu. Grupa izpildīs skaņdarbus no savas īpašās svētku programmas, kurā ir iekļautas dažādas latviešu dziesmas, tai skaitā oriģināldziesmas. Vēlēsim Daudz laimes Latvijai ar liriskām un skanīgām kompozīcijām. Nosvini Latvijas simtgadi ar īpašu ekskursiju pa Stokholmu un iepazīsti vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

 

18.11. Isabelle

Elektrofolk

Dodies īpašā svētku kruīzā ar kuģi Isabelle ar plašus panākumus guvušo grupu Elektrofolk. Tajā apvienojas laikmeti – tautas dainu gudrība, mūsdienīga skaņa un galvu reibinoši sapņi, kurus atnes mūzikas, video un gaismas mākslas pasaule. Grupa koncertā piedāvās dažādas latviešu dziesmas mūsdienu skanējumā. Tas būs labākais piedzīvojums Latvijas dzimšanas dienā.

 

30.11. Isabelle

Silent Disco

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām. Nosvini Latvijas simtgadi ar īpašu ekskursiju pa Stokholmu un iepazīsti vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

 

SVINI LATVIJU STOKHOLMĀ

Atzīmējot Latvijas simtgadi, 10.11., 17.11., 18.11., 01.12., 08.12. un 15.12. aicinām Tevi doties īpašā un oriģinālā ekskursijā Stokholmā. Tās laikā varēsi iepazīt vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju – daudzu zināmu latviešu apbedījuma vietas Hogalīdas baznīcas kolumbārijā, Normalmes laukumu, kur deviņdesmitajos gados notika baltiešu brīvības cīņu atbalsta manifestācijas un rajonu, kur šobrīd atrodas Latvijas vēstniecība. Ekskursijas noslēgumā Tu dodies pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu, kas 17. gadsimtā Zviedrijas lielākās pilsētas godu bija spiesta atdot Rīgai.

Rada un dara: Tallink Latvija

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu