Svinīgs sarīkojums "No Brīvības līdz Brīvībai"

Svinīgs sarīkojums "No Brīvības līdz Brīvībai" — Latvija 100

Vieta Vaidavas kultūras un amatniecības centrs

Svinīgs sarīkojums "No Brīvības līdz Brīvībai" — Latvija 100

Datums:18.11.2018

Svinīgs sarīkojums "No Brīvības līdz Brīvībai" — Latvija 100

Laiks:15:00

Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienā, 18. novembrī, plkst. 15.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks svinīgs sarīkojums “No Brīvības līdz Brīvībai”.


Svinīgajā sarīkojumā Kocēnu novada dome godinās gan savus ilggadējos pagastu un novada dzīves
veidotājus un attīstības veicinātājus, gan šodienas aktīvus sabiedrības dalībniekus, kuru pašaizliedzīgais darbs ir novada stabilas, radošas, dinamiskas un vērienīgas attīstības garants.


Kocēnu novada domes Atzinības rakstu un apbalvojumu Latvijas simtgadē, ko radījusi māksliniece Anda Munkevica, saņems: Laimonis Mīlenbergs, Alfrēds Vinters, Ņina Zavacka, Vitauts Staņa, Ineta Amoliņa, Lolita Baltgaile, Sarmīte Bračka, Daina Sirmā, Gita Daubare, Valters Grīviņš, Inita Hihalovska, Īrisa Vainovska, vīriešu un sieviešu virslīgas florbola komandas “Rubene”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši”, skriešanas seriāls “Cilpas”, “Vaidavas keramika”, “Zirgaudzētava “Kocēni””, Kocēnu 38. skautu vienība un biedrība “Rubenes Anši”.


Svētku pasākuma laikā ikvienam būs iespēja ielūkoties vēstures arhīvos, kas glabā foto un video liecības par notikumiem Kocēnu novadā 100 un vairāk gadu garumā. Atceroties nozīmīgus faktus, kas rakstījuši Latvijas vēsturi, uzklausīsim līdzcilvēku pārdomas un dzīves atziņas, būsim kopā ar ikdienas darba darītājiem, kuri dzīvoja, strādāja, priecājās šajā vietā un piepildīja savu likteni.


Šogad XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos Kocēnu novada kolektīviem bija gods atrasties svētku dalībnieku gājiena priekšgalā, atceroties un visai Latvijai atgādinot par Pirmajiem Dziedāšanas svētkiem, kas notika Dikļos 1864. gadā. Kocēnu novada pašvaldība lepojas ar novada kolektīviem – ne tikai viņu izcilajiem un lieliskajiem sasniegumiem profesionāļu vērtētās skatēs, bet tikpat daudz par viņu ikdienā ieguldīto darbu un atbalstu pašvaldības organizētajos pasākumos. Latvijas simtgades svētku koncertā izbaudīsim prieku un radīsim kopīgu svētku sajūtu: savējie ar savējiem, savējie par savējiem.


Svētku pasākuma noslēgumā Kocēnu novada iedzīvotājus sveiks Latvijā un pasaulē pazīstamā un izcilus profesionāļus apvienojošā vokālā grupa “FRAMEST”, savukārt vakara turpinājumā norisināsies balle kopā ar grupu “Ballīšu orķestris”.


Ieeja pasākumā – bez maksas. Visi laipni aicināti!

Rada un dara: Kocēnu novada dome

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu