Valsts svētku simtgades pasākumi Viļakas novadā

Valsts svētku simtgades pasākumi Viļakas novadā — Latvija 100

Vieta Viļakas novads

Valsts svētku simtgades pasākumi Viļakas novadā — Latvija 100

Datums:11.11.2018 — 18.11.2018

No 2018. gada 11. novembra līdz 18. novembrim Viļakas novadā notiks Latvijas valsts simtgades pasākumi – atceres pasākumi, godinot Latvijas brīvības cīnītājus, aizlūgumi par Latviju, veltījuma koncerti un svētku maratons „1440 minūtes līdz valsts simtgadei”.

Svētku nedēļa iesāksies 11. novembrī ar Lāčplēša dienas pasākumiem.

11. novembrī plkst. 14:00 Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā notiks Ekumēniskais dievkalpojums, pēc dievkalpojuma visi dosimies Lāpu gājienā uz Brāļu kapiem Jaškovā, kur pie „Viļakas laukos kritušo Latvijas atbrīvotāju” pieminekļa notiks piemiņas brīdis par Latvijas brīvības cīņās kritušajiem latviešu un igauņu karavīriem.

Vakarā Žīguru pagastā notiks orientēšanās sacensības „Lāčplēša nakts”, plkst.20.00 reģistrācija Žīguru pamatskolā. 

15. novembrī plkst. 14:00 aicinām ikvienu interesentu pievienoties radošajai komandai un veidot kopīgu ābolu paklāju „LATVIJA” pie novada domes (līdzi vēlams paņemt sarkanus un gaišus ābolus), bet plkst.18:00 izgaismosim Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas galveno vitrāžu.

16. novembrī plkst. 16:00 Žīguru kultūras namā Viļakas novada izglītības iestāžu audzēkņu veltījums dziesmās un dejās Latvijas simtgadei „Bērna acīm pasaule veras” un Šķilbēnu pagasta kultūras centrā „Rekova” plkst.19:00 koncertuzvedums „Mūžs” un svētku balle.

Valsts svētku kulminācija Viļakas novadā būs 17. un 18. novembrī.

17. novembrī plkst.16.30 uzsāksim svētku maratonu „1440 minūtes līdz Valsts simtgadei”. Tās būs 24 nepārtrauktas stundas, piepildītas ar svētku pasākumiem – Sveču dārza veidošana, izstādes atklāšana, Svētku koncerts Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, balle, rīta saullēkta sagaidīšana, kopīga brokastu kafija, Dievkalpojums, sportiskās aktivitātes, lauku labumu tirdziņš, latviskā virtuve, tautas dziedāta Himna un svētku salūts pie Viļakas pilsētas estrādes – uzaicinājums un izaicinājums ikvienam no mums.

Aicinām ikvienu interesentu Svētku nedēļas laikā atrast savai gaumei un interesēm uzrunājošākos pasākumus, kurus apmeklēt un piedalīties, aicinot līdzi ģimeni, radus un draugus!!!

Ar detalizētu svētku programmu var iepazīties Viļakas novada mājas lapā www.vilaka.lv.

Pasākumi notiek Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros.

Rada un dara: Viļakas novada dome

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu